• Vapaa haku

  • Koulutus- ja ammattiala

  • Paikkakunta

Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Saartenkorpi Harri

lehtori, pedagoginen koordinaattori / liikenneopettajakoulutus

+358408375445

harri.saartenkorpi@hamk.fi

Toimin koulutuskoordinaattorina Hamin liikenneopettajakoulutuksessa.

Seppälä Minna

lehtori, pedagoginen koordinaattori / johtaminen ja esimiestyö

+358400975024

minna.seppala@hamk.fi

 

 

Sippola Kirsi

lehtori / johtaminen ja esimiestyö

+358505745063

kirsi.sippola@hamk.fi

Suonpää Juha

ammatillinen ohjaaja / metsäala

+358504756547

juha.suonpaa@hamk.fi

 

 

Syren Jukka

lehtori / liikenneopettajakoulutus

 +358400490578

jukka.syren@hamk.fi

 

 

Tamminen Rea

lehtori / meijeriala

 +358505745066

rea.tamminen@hamk.fi

Tiilola Antti

lehtori / metsäala

 +358505745031

antti.tiilola@hamk.fi

 

 

Tiilola Eveliina

lehtori / metsäala

 +358505743943

eveliina.tiilola@hamk.fi

Uusikylä Heikki

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / puutarha-ala

+358400927282

heikki.uusikyla@hamk.fi

Vanhatalo Paula

tuotantopäällikkö / puutarha-ala

+358503458508

paula.vanhatalo@hamk.fi