• Vapaa haku

  • Koulutus- ja ammattiala

  • Paikkakunta

Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Sippola Kirsi

lehtori / johtaminen ja esimiestyö

+358505745063

kirsi.sippola@hamk.fi

Stenström Johanna

lehtori / meijeriala

+358409601077

johanna.stenstrom@hamk.fi

 

 

Suonpää Juha

ammatillinen ohjaaja / metsäala

+358504756547

juha.suonpaa@hamk.fi

 

 

Syren Jukka

lehtori / liikenneopettajakoulutus

 +358400490578

jukka.syren@hamk.fi

 

 

Tamminen Rea

lehtori / meijeriala

 +358505745066

rea.tamminen@hamk.fi

Tiilola Antti

lehtori / metsäala

 +358505745031

antti.tiilola@hamk.fi

 

 

Tiilola Eveliina

lehtori / metsäala

 +358505743943

eveliina.tiilola@hamk.fi

Touru Tarja

ammatillinen ohjaaja /maatalousala

+358505220799

tarja.touru@hamk.fi

 

 

Uusikylä Heikki

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / puutarha-ala

+358400927282

heikki.uusikyla@hamk.fi

Vanhatalo Paula

tuotantopäällikkö / puutarha-ala

+358503458508

paula.vanhatalo@hamk.fi