Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Linna Leena

myymälävastaava / Lepaan viinitila

 +358503370221

leena.linna@hami.fi

Lähde Kirsi

lehtori

+358504413039

kirsi.lahde@hami.fi

Makkonen Sari

lehtori, opinto-ohjaaja / puutarha-ala

 +358403519554

sari.makkonen@hami.fi

Malmivirta Helena

lehtori / liha-ala

+358 50 430 6116

helena.malmivirta@hami.fi

Mukkila Eero

ammatillinen ohjaaja, metsäala

+358504669545

eero.mukkila@hami.fi

Mäkelä Juha

lehtori, pedagoginen koordinaattori / metsäala

+358505650835

juha.makela@hami.fi

Mäkinen Heini

johdon assistentti

+358408498428

heini.makinen@hami.fi

Mäkinen Terhi

lehtori, opinto-ohjaaja / metsäala

+358400248976

terhi.makinen@hami.fi

Ari-Pekka Nieminen

Nieminen Ari-Pekka

lehtori / projektipäällikkö

+358405878418

ari-pekka.nieminen@hami.fi

Niiles Maini

opintosihteeri

+358505745269

maini.niiles@hami.fi

Toistaiseksi poissa työpöydän ääreltä