• Vapaa haku

  • Koulutus- ja ammattiala

  • Paikkakunta

Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Eerola Pekka

asentaja / metsäala

+358505743884

pekka.eerola@hamk.fi

 

 

Forsvik Tiina

lehtori / meijeriala

 +358405799379

tiina.forsvik@hamk.fi

Haavisto Jyrki

lehtori/metsäala

+358400283511

jyrki.haavisto@hamk.fi

Haltia Pia-Maria

vararehtori

+358400807558

pia-maria.haltia@hamk.fi

Hapulahti Jyrki

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358408338211

jyrki.hapulahti@hamk.fi

Hattula Sari

ammatillinen ohjaaja / meijeriala

+358504069296

sari.hattula@hamk.fi

Holmberg Johanna

opintopalveluiden päällikkö

+358505267808

johanna.holmberg@hamk.fi

Hopeapuro Kanerva

koulutussuunnittelija / HAMIn hallinto

+358505745197

kanerva.hopeapuro@hamk.fi

Hovila Tarja

rehtori

+358405567513

tarja.hovila@hamk.fi

Häyrynen Abdu

ammatillinen ohjaaja / puutarha-ala

+358503560318

abdu.hayrynen@hamk.fi