• Vapaa haku

  • Koulutus- ja ammattiala

  • Paikkakunta

Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Eerola Pekka

asentaja / metsäala

+358505743884

pekka.eerola@hamk.fi

 

 

Forsvik Tiina

lehtori / meijeriala

 +358405799379

tiina.forsvik@hamk.fi

Grandell Emilia

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358504067868

emilia.grandell@hamk.fi

Haavisto Jyrki

lehtori/metsäala

+358400283511

jyrki.haavisto@hamk.fi

Hakala Katri

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / maatalousala

+358504347296

katri.hakala@hamk.fi

Haltia Pia-Maria

vararehtori

+358400807558

pia-maria.haltia@hamk.fi

Hapulahti Jyrki

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358408338211

jyrki.hapulahti@hamk.fi

Hattula Sari

ammatillinen ohjaaja / meijeriala

+358504069296

sari.hattula@hamk.fi

Heinonen Mika

opintopalveluiden päällikkö

+358505747015

mika.heinonen@hamk.fi

Holmberg Johanna

ICT-kehittämispäällikkö

+358505267808

johanna.holmberg@hamk.fi