Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Rekola Eija

lehtori / puutarha-ala

+358505745372

eija.rekola@hami.fi

Riekkinen Miika

lehtori / puutarha-ala

+358505710959

miika.riekkinen@hami.fi

Riisiö Juha

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / metsäala

+358400132578

juha.riisio@hami.fi

Ruuhela-Kaitera Erja

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358408014621

erja.ruuhela-kaitera@hami.fi

Saartenkorpi Harri

lehtori, pedagoginen koordinaattori, opinto-ohjaaja / liikenneopettajakoulutus

+358408375445

harri.saartenkorpi@hami.fi

Seppälä Minna

lehtori, pedagoginen koordinaattori / johtaminen ja yrittäjyys

+358400975024

minna.seppala@hami.fi

 

 

Siltala Heli

ammatillinen ohjaaja, metsäala

+358504383659

heli.siltala@hami.fi

Sippola Kirsi

kehittämispäällikkö

+358505745063

kirsi.sippola@hami.fi

Vuorotteluvapaalla 1.5.-30.8.

Sorola Noora

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / maatalousala

+358503247743

noora.sorola@hami.fi

Stenström Johanna

lehtori, opinto-ohjaaja

+358409601077

johanna.stenstrom@hami.fi