• Vapaa haku

  • Koulutus- ja ammattiala

  • Paikkakunta

Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Oinonen Iida

tuotantoassistentti / puutarha-ala

+358505745827

iida.oinonen@hamk.fi

Petäjäniemi Mikko

lehtori, pedagoginen koordinaattori / puutarha-ala

+358505963045

mikko.petajaniemi@hamk.fi

Peurala Seppo

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / metsäala

+358405326557

seppo.peurala@hamk.fi

Puputti Pekka

lehtori / meijeriala

+358503362617

pekka.puputti@hamk.fi

Rautio Petri

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358400877834

petri.rautio@hamk.fi

Liikenneopettaja, EAK-kouluttaja

 

Rekola Eija

lehtori / puutarha-ala

+358505745372

eija.rekola@hamk.fi

Ruokonen Hannu

lehtori / maatalousala

+358504124944

hannu.ruokonen@hamk.fi

 

 

Ruuhela-Kaitera Erja

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358408014621

erja.ruuhela-kaitera@hamk.fi

Saarelma Kari

toimialapäällikkö / metsäala ja liikenneopettajakoulutus

kari.saarelma@hamk.fi

Saarinen Tuija

lehtori / puutarha-ala

+358504670195

tuija.saarinen@hamk.fi