• Vapaa haku

  • Koulutus- ja ammattiala

  • Paikkakunta

Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Korhonen Markku

lehtori / johtaminen ja esimiestyö

+358504530404

markku.korhonen@hamk.fi

 

 

Koskinen Pirjo-Maija

lehtori, pedagoginen koordinaattori /puutarha-ala

+358400398074

pirjo-maija.koskinen@hamk.fi

Kröger Joona-Ville

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / meijeriala

+358505411505

joona-ville.kroger@hamk.fi

Kulku Jari

ammatillinen ohjaaja / maatalousala

+358504143680

jari.kulku@hamk.fi

 

 

Laatikainen Kari

lehtori / metsäala

 +358505343593

kari.laatikainen@hamk.fi

 

 

Lahtinen Kalervo

lehtori / metsäala

+358400194281

kalervo.lahtinen@hamk.fi

Laitinen Minna

tuotantoassistentti / meijeriala

minna.laitinen@hamk.fi

Latva-Koivisto Jari

toimialapäällikkö / elintarvike- ja maatalousala

 +358408446275

jari.latva-koivisto@hamk.fi

Lehmuskoski Petteri

lehtori / puutarha-ala

+358408392945

petteri.lehmuskoski@hamk.fi

Leikkainen Merja

lehtori / meijeriala

+358504655102

merja.leikkainen@hamk.fi