• Vapaa haku

  • Koulutus- ja ammattiala

  • Paikkakunta

Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Hovila Tarja

rehtori

+358405567513

tarja.hovila@hamk.fi

Häyrynen Abdu

ammatillinen ohjaaja / puutarha-ala

+358503560318

abdu.hayrynen@hamk.fi

Järvinen Eveliina

tuotantoassistentti / meijeriala

+358505745198

eveliina.jarvinen@hamk.fi

Jäänrailo Sari

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358400960582

sari.jaanrailo@hamk.fi

Kallio Jari

lehtori / puutarha-ala

+358405477412

jari.kallio@hamk.fi

Kalliopuska Jouni

lehtori / liikenneopettajakoulutus

 +358400946954

jouni.kalliopuska@hamk.fi

Kandén Petteri

lehtori / metsäala

+358505735913

petteri.kanden@hamk.fi

 

 

Kaunisto Jyri

lehtori, pedagoginen koordinaattori / meijeriala

+358505745131

jyri.kaunisto@hamk.fi

Koivuniemi Sinna

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / maatalousala

+358407655260

sinna.koivuniemi@hamk.fi

 

 

Koppanen Anni

lehtori / puutarha-ala

+358505745363

anni.koppanen@hamk.fi