Hygiene passport test in Hämeenlinna

Do you need a hygiene pass? Welcome to take the hygiene pass test at Hämeenlinna University Center!

We are organizing two different test dates: on Friday, April 26th, and Friday, May 17th.

Lue lisää

Jokinen Minna

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358505771018

minna.jokinen@hami.fi

Niskanen Nelli

koulutuskoordinaattori / opintopalvelut

+358504336440

nelli.niskanen@hami.fi

Kekkonen Pia

projektipäällikkö

+358503432766

pia.kekkonen@hami.fi

Vihinen Sara

markkinointisuunnittelija

+358504286028

sara.vihinen@hami.fi

Peuhkuri Katriina

lehtori / yrittäjyys

+358503438048

katriina.peuhkuri@hami.fi

Haanpää Tarja

kehittämisasiantuntija

+358504701974

tarja.haanpaa@hami.fi

Tarjan työkavereina toimivat kasvatus-ja kuntoutuskoira Hilma sekä kkk- harjoittelija Pirkko.

Ruskea ja musta labradorinnoutaja seisoo.

Saartenkorpi Harri

lehtori, pedagoginen koordinaattori, opinto-ohjaaja / liikenneopettajakoulutus

+358408375445

harri.saartenkorpi@hami.fi

Grandell Emilia

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358504067868

emilia.grandell@hami.fi