Saartenkorpi Harri

Lehtori, Pedagoginen koordinaattori, opinto-ohjaaja / liikenneopettajakoulutus.

+358408375445

harri.saartenkorpi@hami.fi

Grandell Emilia

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358504067868

emilia.grandell@hami.fi

Teräväinen Irina

opintosihteeri

+358504787238

irina.teravainen@hami.fi

Saarelma Kari

toimialapäällikkö / metsäala ja liikenneopettajakoulutus

+358505267023

kari.saarelma@hami.fi

Heinonen Mika

opintopalveluiden päällikkö

+358505747015

mika.heinonen@hami.fi

Viitanen Verna

lehtori

 +358503273588

verna.viitanen@hami.fi

Syren Jukka

lehtori / liikenneopettajakoulutus

 +358400490578

jukka.syren@hami.fi

 

 

Sippola Kirsi

lehtori / yrittäjyys

+358505745063

kirsi.sippola@hami.fi

Seppälä Minna

lehtori, pedagoginen koordinaattori / johtaminen ja esimiestyö

+358400975024

minna.seppala@hami.fi

 

 

Ruuhela-Kaitera Erja

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358408014621

erja.ruuhela-kaitera@hami.fi