• Vapaa haku

  • Koulutus- ja ammattiala

  • Paikkakunta

Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Toivonen Juha

lehtori / maatalousala

+358505636392

juha.toivonen@hamk.fi

Uusikylä Heikki

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / puutarha-ala

+358400927282

heikki.uusikyla@hamk.fi

Vanhatalo Paula

tuotantopäällikkö / puutarha-ala

+358503458508

paula.vanhatalo@hamk.fi

Varjonen Teemu

projektipäällikkö, Evon uusi aika

+358505757581

teemu.varjonen@hamk.fi

Viitanen Laura

ammatillinen ohjaaja / puutarha-ala

+358400413346

laura.viitanen@hamk.fi

 

 

Viitanen Verna

lehtori

 +358503273588

verna.viitanen@hamk.fi

Viljakka Soile

toimialapäällikkö / puutarha-ala

+358400398073

soile.viljakka@hamk.fi

Virtanen Katri

lehtori, pedagoginen koordinaattori / maatalousala

+358505640820

katri.virtanen@hamk.fi

 

 

Yli-Hemminki Markus

lehtori / liha-ala

+358 50 461 7503

markus.yli-hemminki@hamk.fi