Ekqvist Katja

projektipäällikkö, Evon uusi aika

+358503496230

katja.ekqvist@hami.fi

Riisiö Juha

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / metsäala

+358400132578

juha.riisio@hami.fi

Saarelma Kari

toimialapäällikkö / metsäala ja liikenneopettajakoulutus

+358505267023

kari.saarelma@hami.fi

Mäkelä Eemil

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / metsäala

+358504669545

eemil.makela@hami.fi

Eerola Pekka

asentaja / metsäala

+358505743884

pekka.eerola@hami.fi

 

 

Tiilola Eveliina

lehtori / metsäala

 +358505743943

eveliina.tiilola@hami.fi

Opintovapaalla 1.2. – 30.4 2022

Tiilola Antti

lehtori / metsäala

 +358505745031

antti.tiilola@hami.fi

 

 

Suonpää Juha

ammatillinen ohjaaja / metsäala

+358504756547

juha.suonpaa@hami.fi

 

 

Peurala Seppo

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / metsäala

+358405326557

seppo.peurala@hami.fi