• Vapaa haku

  • Koulutus- ja ammattiala

  • Paikkakunta

Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Viljakka Soile

toimialapäällikkö / puutarha-ala

+358400398073

soile.viljakka@hami.fi

Viitanen Laura

ammatillinen ohjaaja / puutarha-ala

+358400413346

laura.viitanen@hami.fi

 

 

Vanhatalo Paula

tuotantopäällikkö / puutarha-ala

+358503458508

paula.vanhatalo@hami.fi

Uusikylä Heikki

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / puutarha-ala

+358400927282

heikki.uusikyla@hami.fi

Rekola Eija

lehtori / puutarha-ala

+358505745372

eija.rekola@hami.fi

Petäjäniemi Mikko

lehtori, pedagoginen koordinaattori / puutarha-ala

+358505963045

mikko.petajaniemi@hami.fi

Oinonen Iida

tuotantoassistentti / puutarha-ala

+358505745827

iida.oinonen@hami.fi

Makkonen Sari

lehtori / puutarha-ala

 +358403519554

sari.makkonen@hami.fi

Linna Leena

myymälävastaava / puutarha-ala

 +358503370221

leena.linna@hami.fi

 

Lehmuskoski Petteri

lehtori / puutarha-ala

+358408392945

petteri.lehmuskoski@hami.fi