Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Nainen hymyilee kameralle. Vaaleat hiukset kiinni.

Javanainen Teija

Ammatillinen ohjaaja / puutarha-ala

+358504481303

teija.javanainen@hami.fi

Kallio Jari

lehtori / puutarha-ala

+358405477412

jari.kallio@hami.fi

Koppanen Anni

lehtori / puutarha-ala

+358505745363

anni.koppanen@hami.fi

 

 

Koskinen Pirjo-Maija

lehtori, pedagoginen koordinaattori /puutarha-ala

+358400398074

pirjo-maija.koskinen@hami.fi

Lehmuskoski Petteri

lehtori / puutarha-ala

+358408392945

petteri.lehmuskoski@hami.fi

Linna Leena

myymälävastaava / puutarha-ala

 +358503370221

leena.linna@hami.fi

Makkonen Sari

lehtori, opinto-ohjaaja / puutarha-ala

 +358403519554

sari.makkonen@hami.fi

Oinonen Iida

tuotantoassistentti / puutarha-ala

+358505745827

iida.oinonen@hami.fi

Petäjäniemi Mikko

lehtori, pedagoginen koordinaattori / puutarha-ala

+358505963045

mikko.petajaniemi@hami.fi

Rekola Eija

lehtori / puutarha-ala

+358505745372

eija.rekola@hami.fi