• Vapaa haku

  • Koulutus- ja ammattiala

  • Paikkakunta

Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Hakala Katri

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / maatalousala

+358504347296

katri.hakala@hami.fi

Toivonen Juha

lehtori / maatalousala

+358505636392

juha.toivonen@hami.fi

Pyhälammi Anne

lehtori / maatalousala

+358505299283

anne.pyhalammi@hami.fi

Virtanen Katri

lehtori, pedagoginen koordinaattori / maatalousala

+358505640820

katri.virtanen@hami.fi

 

 

Saarinen Tuija

lehtori / puutarha-ala

+358504670195

tuija.saarinen@hami.fi

Kulku Jari

ammatillinen ohjaaja / maatalousala

+358504143680

jari.kulku@hami.fi

 

 

Koivuniemi Sinna

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / maatalousala

+358407655260

sinna.koivuniemi@hami.fi

Opintovapaalla.

 

Häyrynen Abdu

ammatillinen ohjaaja / puutarha-ala

+358503560318

abdu.hayrynen@hami.fi