• Vapaa haku

  • Koulutus- ja ammattiala

  • Paikkakunta

Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Saartenkorpi Harri

Lehtori, Pedagoginen koordinaattori, opinto-ohjaaja / liikenneopettajakoulutus.

+358408375445

harri.saartenkorpi@hami.fi

Grandell Emilia

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358504067868

emilia.grandell@hami.fi

Saarelma Kari

toimialapäällikkö / metsäala ja liikenneopettajakoulutus

+358505267023

kari.saarelma@hami.fi

Syren Jukka

lehtori / liikenneopettajakoulutus

 +358400490578

jukka.syren@hami.fi

 

 

Ruuhela-Kaitera Erja

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358408014621

erja.ruuhela-kaitera@hami.fi

Rautio Petri

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358400877834

petri.rautio@hami.fi

Liikenneopettaja, EAK-kouluttaja

 

Ari-Pekka Nieminen

Nieminen Ari-Pekka

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358405878418

ari-pekka.nieminen@hami.fi

Kalliopuska Jouni

lehtori / liikenneopettajakoulutus

 +358400946954

jouni.kalliopuska@hami.fi

Jäänrailo Sari

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358400960582

sari.jaanrailo@hami.fi

Hapulahti Jyrki

lehtori / liikenneopettajakoulutus

+358408338211

jyrki.hapulahti@hami.fi