Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Forsvik Tiina

lehtori / meijeriala

 +358405799379

tiina.forsvik@hami.fi

Hattula Sari

ammatillinen ohjaaja / meijeriala

+358504069296

sari.hattula@hami.fi

Järvinen Eveliina

tuotantoassistentti / meijeriala

+358505745198

eveliina.jarvinen@hami.fi

Kaunisto Jyri

lehtori, pedagoginen koordinaattori / meijeriala

+358505745131

jyri.kaunisto@hami.fi

Kröger Joona-Ville

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / meijeriala

+358505411505

joona-ville.kroger@hami.fi

Laitinen Minna

tuotantoassistentti / meijeriala

+358505312830

minna.laitinen@hami.fi

Latva-Koivisto Jari

toimialapäällikkö / elintarvike- ja maatalousala

 +358408446275

jari.latva-koivisto@hami.fi

Leikkainen Merja

lehtori / meijeriala

+358504655102

merja.leikkainen@hami.fi

Malmivirta Helena

lehtori / liha-ala

+358 50 430 6116

helena.malmivirta@hami.fi

Puputti Pekka

lehtori / meijeriala

+358503362617

pekka.puputti@hami.fi