• Vapaa haku

  • Koulutus- ja ammattiala

  • Paikkakunta

Kaikki henkilöstön yhteystiedot

Tamminen Rea

lehtori / meijeriala

 +358505745066

rea.tamminen@hami.fi

Puputti Pekka

lehtori / meijeriala

+358503362617

pekka.puputti@hami.fi

Leikkainen Merja

lehtori / meijeriala

+358504655102

merja.leikkainen@hami.fi

Latva-Koivisto Jari

toimialapäällikkö / elintarvike- ja maatalousala

 +358408446275

jari.latva-koivisto@hami.fi

Laitinen Minna

tuotantoassistentti / meijeriala

minna.laitinen@hami.fi

Kröger Joona-Ville

asuntola- ja ammatillinen ohjaaja / meijeriala

+358505411505

joona-ville.kroger@hami.fi

Kaunisto Jyri

lehtori, pedagoginen koordinaattori / meijeriala

+358505745131

jyri.kaunisto@hami.fi

Järvinen Eveliina

tuotantoassistentti / meijeriala

+358505745198

eveliina.jarvinen@hami.fi

Hattula Sari

ammatillinen ohjaaja / meijeriala

+358504069296

sari.hattula@hami.fi

Forsvik Tiina

lehtori / meijeriala

 +358405799379

tiina.forsvik@hami.fi